Real estate
( nájdených 
578
 realít z celkom 578 )

Na predaj rekreačná chata v obci Podhradie - Sekaniny

Chaty a rekreačné objekty
cena: 67.000,- €
ID: TB809 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Podhradie
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
60 m2
Plocha pozemku:
150 m2
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB809

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v okrese Prievidza obec Podhradie časť Sekaniny. 3-izbová chata sa nachádza v peknom tichom horskom prostredí v bezprostrednej blízkosti potoka. Ku chate prilieha pozemok o celkovej rozlohe 150 m².Chata bola postavená v roku 1991 z pálených priečne dierovaných tehál o hrúbke 30 cm. Dispozícia: dve miestnosti v nadzemných pivničných priestoroch, kde sa nachádza letná kuchyňa kotolňa – Dreváreň. Vrchné podlažie má obývaciu časť prvom výstupom na balkón, vstupnú halu ktorej je jedáleň, kuchyňu, kúpeľnu WC a na vrchnom podlaží sú dve izby. Chata to je v pôvodnom, zachovalom stave. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: DSP01 Predaj

Predaj apartmánového domu neďaleko Trenčianskych Teplíc-znížená...

Predaj apartmánového domu neďaleko Trenčianskych Teplíc-znížená cena.

Ponúkame na predaj, zariadený apartmánový dom v tichej lokalite neďaleko Trenčianskych Teplíc. Nehnuteľnosť  leží  na pozemku o rozlohe 400 m2. Zastavaná plocha 80 m2. Celková podlahová plocha objektu je 216 m2.  Dom je po kompletnej rekonštrukcii,ktorá bola dokončená v r. 2012, postavený s dierovaných pálených tehál so zateplením. Vonkajšie dvere a okná sú z europrofilov s dvojsklom. Vykurovanie je zabezpečené el. konvertormi a krbovými pieckami na drevo. Teplá úžitková voda sa pripravuje v el. zásobníkových ohrievačoch. Dom má tri podlažia, na prvom sa nachádzajú prevádzkové priestory. Na druhom a treťom podlaží sa nachádzajú dva pôdorysne totožné apartmány. Každý z apartmánov sa skladá z dvoch izieb, kuchyne s prepojenou obývačkou, kúpeľňou s WC a so sprchovacím kútom, halou a chodbou so schodiskom. Kuchyne sú zariadené el. sporákom, chladničkou a umývačkou riadu. V prízemí sa nachádzajú technické miestnosti, práčovňa a WC. Je tu príprava prípojok na jaccuzu a infrasaunu. K odvedeniu odpadu sa používa žumpa, pripojenie na kanalizáciu a plyn dostupné cca 20 m z hlavnej cesty. Stavba je zásobovaná vodou z centrálneho vodovodného rozvodu. Každé poschodie je vybavené vlastným meraním el. energie. Televízia je napojená na satelitnú službu SKYLINK. Cena nehnuteľnosti s pozemkom 294 500 €.

294 500,- €
1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...