Real estate
( nájdených 
509
 realít z celkom 509 )

Administratívne priestory 600m2, Bárdošova, Kramáre

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: PZ0006 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Bárdošova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
600 m2
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
PZ0006

Ponúkame Vám na prenájom samostatné podlažie v administratívnej budove, Bratislava-Nové Mesto, Bárdošova. Plocha: úžitková 600m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 7 s výťahom. Podlaha: koberec. Okná: plastové. Zázemie - sociálne zariadenie, kuchynka na chodbe. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: klimatizácia. V budove recepcia, prístup 24/7. Výborná dostupnosť - 2 zastávky MHD na Hlavnú stanicu. Možnosť prenájmu vonkajšieho alebo garážového státia od 50€/mesiac. Cena 10 €/m2/mesiac + 3,33 €/m2/mesiac služby a energie. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Peter Zajaček
0902401767
zajacek-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...