Real estate
( nájdených 
578
 realít z celkom 578 )

Prenájom - 2i byt pod hradom, Staré mesto

Byty
cena: 500,- €/mesiac
ID: PZ0007 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Mikulášska
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
50 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
PZ0007

Ponúkame Vám na prenájom 2i byt v Bratislave - m. č. Staré Mesto, Mikulášska ulica. Plocha: úžitková 50m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: sporák, chladnička. Stav objektu: staršia kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, kúrenie plynové vlastné, nachádza sa v samostatnom priestore, ktorý je možné využiť ako skladový priestor. Videovrátnik. Priestor je vhodný aj na komerčné účely. Cena 500 €/mesiac vrátane energií. Voľný od 24.7.


Maklér:

makler
Mgr. Peter Zajaček
0902401767
zajacek-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...