Real estate
( nájdených 
534
 realít z celkom 534 )

Pozemok v Brunovciach

Pozemky
cena: 19.000,- €
ID: KHpozBrun1 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Brunovce
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2206 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
KHpozBrun1

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 2206 m2 (cca 180 m x 12,5 m), ktorý sa nachádza v obci Brunovce (8 km od Piešťan). Pozemok je situovaný pár metrov od hlavnej cesty v rozostavanej časti Brunoviec, no zatiaľ k nemu nevedie prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádzajú inžinierske siete.


Maklér:

makler
Mgr. Klaudia Hladíková
0905 169 738
hladikova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...