Real estate
( nájdených 
489
 realít z celkom 489 )

Prenájom obchodného priestoru na Župnom nám.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.200,- €/mesiac
ID: DS-OP-10 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Župné námestie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
45 m2
ID inzerátu:
DS-OP-10

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor s výkladom v Bratislave-Starom Meste na  Župnom námestí. Obchodný priestor má výmeru 45 m2. Cena prenájmu 1200€/mes. + energie + DPH. Tento obchodný priestor možno prenajať s polosuterénnym priestorom 150 m2 za cenu 2000€/mes.+energie+DPH, ktorý má vlastné soc. zariadenie. Tieto priestory sú vhodné na rýchle občerstvenie, masáže, pedikúra, manikúra a pod.  Pre neplátcov DPH možno účtovať cenu prenájmu bez DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...