Real estate
( nájdených 
493
 realít z celkom 493 )

Kancelárske priestory 120m2, Ľubietovská, Petržalka

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.200,- €/mesiac
ID: PZ0008 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Ľubietovská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
120 m2
ID inzerátu:
PZ0008

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Ľubietovskej ulici, Bratislava-Petržalka. Úžitková plocha: 120m2. Jedná sa o samostatné uzamykateľné poschodie, ktoré obsahuje: 3 samostatné kancelárie, kúpelňu so sprchovacím kútom a WC + oddelené wc, kuchynký kút (umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka). Priestor je po kompletnej rekonštrukcii, je klimatizovaný a zabezpečený alarmom. Prenajíma sa nezariadený. Cena 1 200 €/mesiac + 100 €/mesiac energie a služby + DPH. Províziu neplatíte.  


Maklér:

makler
Mgr. Peter Zajaček
0902401767
zajacek-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...