Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Orná pôda + lesné pozemky Rišňovce

Pozemky
cena: 2,- €/m2
ID: OP_Risn Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Rišňovce
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
140000 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
OP_Risn

Ponúkame na predaj ornú pôdu a lesný pozemok v katastri Rišňovce, výmera celkom cca 14 ha, z toho 10,7 ha ornej pôdy a 3,3 ha lesný pozemok. Pozemky ornej pôdy sa skladajú z viacerých parciel, ktoré tvoria celok, t.j. sú susediace, lesný pozemok taktiež tvorí celok. Predáva sa podiel vo výške 5/8-mín v pomere k celku. Uvedená výmera v tomto inzeráte predstavuje už vyčíslený podiel. Pôdu tohto času užíva družstvo. Cena 1,50 €/m2 možná dohoda.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...