Real estate
( nájdených 
540
 realít z celkom 540 )

Na predaj pozemok v obci Hradište okres Partizánske

Pozemky
cena: 44.500,- €
ID: PV103 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Hradište
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
507 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
PV103

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Hradište okres Partizánske. Rozloha 507m2. Na pozemku sa nachádza voda a elektrika. Pozemok je situovaný v blízkosti hlavného ťahu (Prievidza-Trenčín), je vhodný na stavbu rodinného domu aj na podnikateľské účely. Na pozemku sa nachádzajú základy rozostavanej stavby na ktorú je vydané stavebné povolenie. Pre bližšie info 0911661710


Maklér:

makler
Pavol Vanko
0911661710
vanko-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...