Real estate
( nájdených 
584
 realít z celkom 584 )

Prenájom skladového priestoru Za Stanicou

Komerčné priestory
cena: 800,- €/mesiac
ID: DS-SP-05 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Za Stanicou
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
200 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-SP-05

Ponúkame Vám na prenájom skladový  priestor o výmere 200 m2 v Bratislave - Novom Meste na ulici Za stanicou, ktorý je možné využiť aj ako autodielňa, stolárska dielňa, zámočnícka dielňa. atď. Možnosť využitia odstavnej betónovej plochy pred skladom cca 300 m2. Cena prenájmu 800€/mes. + energie. Cena prenájmu odstavnej plochy 1€/m2/mes.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...