Real estate
( nájdených 
533
 realít z celkom 533 )

Pozemok na predaj v Ratnovciach

Pozemky
cena: 42.000,- €
ID: KHpozRat2 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Ratnovce
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1644 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
KHpozRat2

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v obci Ratnovce len 3 km od Piešťan. Pozemok je rovinatý o rozlohe cca 1600 m2 (11m x 150m) vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v novovzniknutej časti Ratnoviec a v jeho blízkosti sú všetky inžinierske siete. Časť pozemku je intravilán, časť extravilán. K pozemku vedie neupravená cesta, avšak pozemok ponúkame spolu s dokumentáciou na budúcu výstavbu asfaltovej cesty. Cena 42 000 €.

Výhody: nová štvrť, tichá lokalita, pekný výhľad, v blízkosti vodné športy, výhodná investícia


Maklér:

makler
Mgr. Klaudia Hladíková
0905 169 738
hladikova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...