Real estate
( nájdených 
578
 realít z celkom 578 )

Rodinný dom na predaj Malé Bielice.

Domy a vily
cena: 125.000,- €
ID: PM 02158 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
986 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 02158

Znížená cena. Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom Partizánske, časť Malé Bielice.  Dom je po čiastočnej rekonštrukcií: plávajúce podlahy , okná plastové. Kúrenie v dome je riešené kotlom na pevné palivo. Dispozícia domu: 1. nadzemné poschodie tvorí malá chodba, kuchyňa, menšia hala, jedna obytná izba, práčovňa, murovaný sprchový kút, wc, garáž, kotolňa. 2. nadzemné poschodie tvorí kuchyňa, špajza, štyri obytné izby s loggiami, hala, kúpeľňa,wc. Pozemok rovinatý, kde je  studňa,  murovaný krb, odpad napojený na kanalizáciu. Bližšie info na tel.čísle 0917 410 211


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...