Real estate
( nájdených 
593
 realít z celkom 593 )

Obchodný priestor 120m2 pri Poluse, Nové Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LC9/77zakass Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Za Kasárňou
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
120 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LC9/77zakass

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory Bratislava-Nové Mesto, Za Kasárňou. Plocha: úžitková 120m2 so zázemím. Možnosť parkovania pre zákazníkov, možnosť vyhradenia parkovania, parkovanie v okolí. Priestor sa nachádza hneď vedľa vrátnice k administratívnej budove so strážnou službou.  Široké možnosti využitia (okrem gastro). Cena 8,50 €/m2/mesiac + služby a energie 4,60 €/m2/mesiac + dph, internet v cene. Voľné okmažite, províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...