Real estate
( nájdených 
592
 realít z celkom 592 )

Prenájom kancelárie na prízemí 11m2, Nám. Martina Benku

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 200,- €/mesiac
ID: LCneku22 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Námestie Martina Benku
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
11 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LCneku22

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu na prízemí, rožná s dvoma oknami do Záhradníckej ul. aj námestia, Bratislava-Staré Mesto, Námestie Martina Benku. Plocha: úžitková 11m2. Podlaha: plávajúca, Okná: hliníkové, klimatizácia. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Cena 200 €/mesiac +služby a energie 67eur/mes. Vhodná aj ako priestor pre realitnú / cestovnú / stávkovú kanceláriu, výborná viditeľnosť z ulice. K dispozícii okamžite, províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...