Real estate
( nájdených 
599
 realít z celkom 599 )

Open space priestor 175m2, samostatná budova, veľké výklady, Ružinov

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LCtrnobch Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Trnavská cesta
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
175 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LCtrnobch

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v samostatne stojacej budove s veľkými výkladmi, hlavný a zadný vchod, parkovanie pre 5 áut pred budovou, bezproblémové parkovanie v okolí, Bratislava-Ružinov, Trnavská cesta pri záhradnom centre Kulla a Martinskom cintoríne. Plocha: úžitková 175m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Voľný okamžite. Cena 9,-Eur/m2/mesiac + energie + DPH, tj celková cena 1580,-Eur/mesiac + služby a energie 631,-Eur/mesiac + DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...