Real estate
( nájdených 
469
 realít z celkom 469 )

Na predaj pozemok v Radobici časť Cérová

Pozemky
cena: 32.000,- €
ID: TB823 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Radobica
Ulica:
Cérová
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1427 m2
Vodovod:
nie je
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
nie je
Umiestnenie kanalizácie:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB823

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty v obci Radobica časť Cérová okres Prievidza. Pozemok má rozlohu 1427 m2 s rozmermy cca 25 x 56 m. Prístupová cesta je asfaltová, v zime udržiavaná. Nadmorská výška 460 m nad morom. Nachádza sa v tichej a kľudnej časti s pár domami pri lese. Elektrika na nachádza pri pozemku. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...