Real estate
( nájdených 
590
 realít z celkom 590 )

Obchodný priestor Topoľčany centrum / PRENAJOM

Komerčné objekty
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LGprprib Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Pribinova
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
155 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LGprprib

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt Topoľčany, Pribinova. Plocha: úžitková 155m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 10 €/m2/mesiac.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...