Real estate
( nájdených 
592
 realít z celkom 592 )

Na predaj 3 izbový byt Partizánske - Šípok.

Byty
cena: 63.500,- €
ID: PM 9845 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Horská
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
59 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 9845

Znížená cena. Ponúkame Vám na predaj 3 izbový družstevný byt Partizánske, sídlisko Šípok, ulica Horská. Byt vo výmere 59 m2 je po rekonštrukcii : nová kúpeľňa so sprchovým kútom, plávajúce podlahy, interiérové a vchodové dvere, kuchynská linka so spotrebičmi.  Nachádza sa na prvom poschodí. K bytu patrí loggia a pivnica.  Bližšie info Vám poskytnem na tel.č. 0917 410 211, alebo  maria-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...