Real estate
( nájdených 
506
 realít z celkom 506 )

Rodinný dom Jacovce - Prevádzka , obchod , bar

Komerčné objekty
cena: 29.000,- €
ID: LGRDjacb Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Jacovce
Ulica:
hlavná
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
90 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LGRDjacb

Ponúkame Vám na predaj iný Jacovce, hlavná. Plocha: úžitková 90m2, zastavaná 100m2, pozemku 238m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza kanalizácia.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...