Real estate
( nájdených 
592
 realít z celkom 592 )

Prenájom parkovacej plochy pre kamióny v BA-Nové Mesto

Pozemky
cena: 2,- €/m2/mesiac
ID: DS-OP-01 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Za Stanicou
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1500 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-OP-01

Ponúkame Vám na prenájom betónovú plochu o výmere cca 1500 m2 na ulici Za stanicou vhodnú na parkovanie kamiónov, stavebnej techniky,alebo na  uloženie lodných kontajnérov. Výhodou bezproblémový prístup z cestnej komunikácie. Možnosť napojenia na elektrinu. Cena prenájmu 1,50€/m2/mes.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...