Real estate
( nájdených 
599
 realít z celkom 599 )

Na predaj 2 izbový byt Partizánske.

Byty
cena: 57.000,- €
ID: PM 6332 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
50 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
PM 6332

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Partizánske, v osobnom vlastníctve. Plocha: úžitková 50m2, Nachádza sa na zvýšenom prízemí. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia, nové radiátory. Podlaha: vybrúsené parkety. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Konštrukcia objektu: tehlová. K bytu patrí pivnica, v blízkosti Kaufland, Tesco, Lídl. Bližšie info poskytneme na tel.č. 0917 410 211, alebo maria-ZVNC-mgreal.s


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...