Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Pozemok Kuzmice - na výstavbu rodinného domu

Pozemky
cena: 46.000,- €
ID: dzpozemkuzmice3 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Kuzmice
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
788 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzpozemkuzmice3

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom v obci Kuzmice, pri Topoľčanoch. Plocha: pozemku 688 m2 plus 1/3 podiel na prístupovej ceste (cca100m2). Rozmer pozemku cca -šírka 17-18m, dĺžka 40m. Mierne svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod - 10 m, elektrická prípojka je na pozemku a je v cene pozemku. Výhody: tiché prostredie. Cena 46 000 €. 


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...