Real estate
( nájdených 
540
 realít z celkom 540 )

Prenájom - 1 izbový byt Trnava

Byty
cena: 370,- €/mesiac
ID: AB199600005CR Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Olympijská
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
41 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
AB199600005CR

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v Trnave, ulica Olympijská. Plocha: úžitková 41m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet.Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, tesco, arkadia, zastávka autobusu. Cena 370 €/mesiac.


Maklér:

makler
Aleksandar Boc
0944 317 488
boc-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...