Real estate
( nájdených 
506
 realít z celkom 506 )

Predaj pozemok

Pozemky
cena: 24.000,- €
ID: AB199600000PO Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Hlohovec
Obec:
Horné Zelenice
Ulica:
Horne Zelenice
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
737 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
AB199600000PO

Ponúkame Vám na predaj pozemok - záhrada v obci Horné Zelenice. Plocha: pozemku 737m2. Rovinatý pozemok. Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka,park pre deti,obchod, cykloturistika. Inžinierske siete sa pri pozemku, nova prístupová cesta, okolo pozemku sa stavajú nove domy. Blízko Trnava, Hlohovec, Sereď. Cena 24 000 €  vrátane provízie RK.


Maklér:

makler
Aleksandar Boc
0944 317 488
boc-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...