Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Stavebný pozemok Belince

Pozemky
cena: dohodou
ID: LGSPbelince Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Belince
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
995 m2
Vodovod:
nie je
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
nie je
Umiestnenie kanalizácie:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LGSPbelince

Ponúkame Vám na predaj  stavebný pozemok - pre rodinné domy v obci Belince v tichej lokalite obce . Pozemok má rozlohu 995 m2 , šírka pozemku je 22 metrov a dlžka 45 . Plocha: pozemku 995m2. Rovinatý pozemok. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 0 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...