Real estate
( nájdených 
579
 realít z celkom 579 )

Kancelárske/obchodné priestory 51,6 m2, Heyrovského, Lamač

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 450,- €/mesiac
ID: PZ0010 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Lamač
Ulica:
Heyrovského
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
52 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
PZ0010

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v lokalite Bratislava-Lamač, Heyrovského ulica. Priestor je vhodný aj na obchodné účely alebo sklad. Úžitková plocha: 51,6m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Výhody: slnečný, bezproblémové parkovanie. Cena 450 €/mesiac + energie. Dohoda možná.


Maklér:

makler
Mgr. Peter Zajaček
0902401767
zajacek-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...