Real estate
( nájdených 
493
 realít z celkom 493 )

Prenájom 2 izbový byt, Výstavná ul.

Byty
cena: 430,- €/mesiac
ID: byt Výstavná Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Výstavná
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
62 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
byt Výstavná

Na prenájom 2 izbový zariadený byt s balkónom na Chrenovej - Výstavná ul., výmera 62 m2, posch.7/7. Byt pozostáva z 2 samostatných izieb, kuchyne s komorou, kúpeľne, wc, chodby a šatníka. Prenajíma sa aj so zariadením, ktoré je na foto. V cene nájmu je rozšírený balík TV. Mesačné nájomné 430 €/mesiac + 100,- € preddavky za energie. Platí sa vopred depozit vo výške 1 mesačného nájmu. Doba nájmu min. 1 rok, preferujeme pracujúci pár. Dobrá lokalita, všetka občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...