Real estate
( nájdených 
588
 realít z celkom 588 )

Priestor na predajňu Showroom Tovarníky / PRENAJOM

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.000,- €
ID: LGPnajom Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Tovarníky
Ulica:
Odbojárov
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
145 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LGPnajom

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Tovarníky. Plocha: úžitková 145m2. Nachádza sa na prízemí s výťahom. Podlaha: dlažba. Okná: plastové.Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 1 000 €.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...