Real estate
( nájdených 
588
 realít z celkom 588 )

Predaj rovinatého pozemku na Myjavských kopaniciach.

Pozemky
cena: dohodou
ID: DS-P-10 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Podkylava
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2416 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-P-10

Ponúkame Vám na predaj rovinatý, slnečný pozemok o výmere 2416 m2 na polosamote v katastri obce Podkylava. Pozemok je vhodný na stavbu rekreačnej chaty, chalupy, alebo aj rodinného domu. Elektrická prípojka dostupná priamo na pozemku.Je dostupný po spevnenej ceste. . Cena dohodou.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...