Real estate
( nájdených 
686
 realít z celkom 686 )

Bufet na Duchonke - s pozemkom

Komerčné priestory
cena: 27.000,- €
ID: DZbufetduch Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Prašice
Ulica:
Duchonka
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
50 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DZbufetduch

Ponúkam na predaj bufet v rekreačnej oblasti Duchonka. Bufet - dvojbunka-  s betonovou terasou leží na rovinatom pozemku o rozlohe 339m2. Pozemok je oploteny. Plechové bufety majú podlahu, nachádzajú sa tu sprchy, 2xWC, chladničky 2x, mrazák 1x, výčap 1x a pípa 3x .Konštrukcia objektu: skeletová. Neupravená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia. Cena 27 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...