Real estate
( nájdených 
493
 realít z celkom 493 )

Kancelársky priestor, centrum mesta NR

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 150,- €/mesiac
ID: NR_Štefánikova Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Štefánikova tr.
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
15 m2
ID inzerátu:
NR_Štefánikova

Na prenájom kancelársky priestor v centre mesta - Štefánikova tr. oproti OD Tesco. Nachádza sa na 1.posch. v polyfunkčnej budove. Výmera 14,7 m2, priestor je čerstvo vymaľovaný, má klimatizáciu, prípojku na internet. Toaleta sa nachádza v spoločných priestoroch, vedľa kancelárie. Pasáž polyfunkčného domu sa uzamyká z oboch strán a je pod kamerovým systémom Doba nájmu min. 2 roky, depozit 1 mesačné nájomné. Cena 150,- €/mesiac/bez DPH + energie. systémom. Doba nájmu min. 2 roky, depozit 1 mesačné nájomné. Cena 150,- €/mesiac/bez DPH + energie. 


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...