Real estate
( nájdených 
588
 realít z celkom 588 )

1 izbový byt v peknom prostredí Piešťany

Byty
cena: 56.000,- €
ID: 1BTMJPN Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
32 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
1BTMJPN

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v peknom prostredí v Piešťanoch, ktorý sa nachádza na prízemí uprostred parčíku v Zavretom kúte. Posledná rekonštrukci bola v r. 2010. Má murované jadro, plastové okná, v izbe parkety, v kuchyni a chodbe je plávajúca podlaha, v kúpeľňi s wc dlažba. K bytu patrí pivnica cca 1.5m2. Bytovka je zateplená. Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v peknom prostredí v Piešťanoch, ktorý sa nachádza na prízemí uprostred parčíku v Zavretom kúte. Posledná rekonštrukci bola v r. 2010. Má murované jadro, plastové okná, v izbe parkety, v kuchyni a chodbe je plávajúca podlaha, v kúpeľňi s wc dlažba. K bytu patrí pivnica cca 1.5m2. Zariadenie bytu je v cene. Bytovka je zateplená. Výborná poloha ( autobusová a železničná stanica cca 3min. pešo, v blízkosti 2 škôlky cca 1 min., základná škola cca 100m, lekáreň, zastávka MHD).


Maklér:

makler
Mgr. Marián Jurda
0907 756 761
jurda-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...