Real estate
( nájdených 
590
 realít z celkom 590 )

Na predaj 1 i byt 37m2 Partizánske - Šípok

Byty
cena: 39.990,- €
ID: PV107 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Horska
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
37 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Na poschodí:
3
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PV107

Ponúkame Vám na predaj jednoizbový byt v Partizánskom na sídlisku Šípok s rozlohou 37m2. Nachádza sa na 3. poschodí s výťahom. Byt je v pôvodnom stave, možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel.č.0911661710 alebo vanko-ZVNC-mgreal.sk 


Maklér:

makler
Pavol Vanko
0911661710
vanko-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...