Real estate
( nájdených 
592
 realít z celkom 592 )

3 - izbový byt, Škultétyho ul.,dohoda

Byty
cena: 105.000,- €
ID: Byt_Škultétyho Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Škultétyho
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
75 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
Byt_Škultétyho

Ponúkame na predaj 3 -izbový byt s loggiou na Škultétyho ul. v NR, byt sa nachádza na 5.posch./7, výmera 75 m2. Pozostáva z chodby, wc, kúpeľne, dvoch samostatných izieb, priechodnej obývačky, kuchyne a komory s oknom, ktorá môže byť využitá ako ďalšia obytná miestnosť. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, podlahy, stierky, nová kuchynská linka s umývačkou riadu. Byt je v OV. Cena 105 000 € plus dohoda.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...