Real estate
( nájdených 
540
 realít z celkom 540 )

Na predaj garáž Malé Uherce.

Malé objekty, garáže
cena: 9.500,- €
ID: PM 3256 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Malé Uherce
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Malé objekty, garáže

Energ. certifikát:
neuvedené
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 3256

  Ponúkame na predaj novopostavené garáže s elektronickou bránou Malé Uherce. Garáž je vo výmere 15,3m2.  Vybavenie garáže je svetlo,  ističe. Garáže majú masívnu betónovú konštrukciu, strešná krytina - Fatrafol, bleskozvody. Pozemok pod garážou je súčasťou predaja. Bližšie info 0917 410 211 alebo maria-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...