Real estate
( nájdených 
506
 realít z celkom 506 )

Prenájom výrobno-skladové priestory Veľké Bedzany

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: VBprenájom Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
972 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
VBprenájom

Ponúkame Vám na prenájom komerčný objekt Topoľčany, časť Veľké Bedzany, Ovocná. Plocha: úžitková 972m2, pozemku 2343m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Možnosť prenajať len časť objektu...Na pozemku sa nachádza plynová a elektrická prípojka. Objekt pozostáva z kancelárie, šatní, skladov, výrobnej haly, sociálne zariadenia, sprchy, nákladná rampa pre kamióny. Rozmery cca 36x20m. Otvorené prekryté skladovacie priestory v areály. Celý objekt je oplotený betónovým plotom.  Cena dohodou.


Maklér:

makler
Zuzana Macková
0908 759 950
mackova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...