Real estate
( nájdených 
541
 realít z celkom 541 )

Spevnená plocha, dopyt Nitra

Pozemky
cena: dohodou
ID: NR_pozemok na prenáj Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1000 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
NR_pozemok na prenáj

Hľadáme pre klienta na prenájom / kúpu pozemok - spevnenú plochu v NR a blízkom okolí, prípadne pozemok, ktorý by sa dal použiť ako odstavná plocha /cvičisko pre osobné autá. Min. výmera 10-15 árov a viac. Dobrá dostupnosť. Záujem by bol aj o dlhodobý prenájom pozemku. Za ponuky ďakujeme. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...