Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Obchodné priestory v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1,- €/m2/mesiac
ID: DS-OPTT-10 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Paulínska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
215 m2
ID inzerátu:
DS-OPTT-10

Ponúkame Vám na prenájom od 1.1.2021 obchodno prevádzkové priestory v centre Trnavy. Na prízemí sa nachádza obchodno prevádzkový priestor o výmere 215 m2 hneď vedľa neho priestor 185 m2 ten je s WC aj so sprchou. Na  1.p. sa nachádza priestor 112 m2, ktorý možno využiť ako kancelársky celok. Cena dohodou. Momentálne v priestoroch prebieha rekonštrukcia.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...