Real estate
( nájdených 
533
 realít z celkom 533 )

Prenájom skladových priestorov v Ružinove.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2
ID: DSSPBA-10 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Stará Ivanská cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
312 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSSPBA-10

Ponúkame Vám na prenájom skladové a prevádzkové priestory v  Bratislave-Ružinove o celkovej výmere 312 m2, výška skladu 3,80 m. Veľkosť vstupných dverí: šírka 2,60m , výška 2,50m. Skladu prislúcha menšia administratívna miestnosť a WC. Priestory majú samostatné vykurovanie plynovým kotlom a samostatné meranie elektriny a vody. Možnosť parkovania priamo pri sklade. Cena za prenájom 6€/m2/mes.bez DPH + služby a energie. Cena za parkovacie miesto 20€/mes. bez DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...