Real estate
( nájdených 
533
 realít z celkom 533 )

Predaj pozemku 480 m2 v Borskom Mikuláši

Pozemky
cena: 20.700,- €
ID: DS-POZ-14 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Borský Mikuláš
Ulica:
Peterská
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
480 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-POZ-14

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v zastavanej časti obce Borský Mikuláš, časť Borský Peter. Pozemok má celkovú výmeru 480 m2. Všetky inžinierske siete (elektrina,plyn, voda, kanalizácia) sú v dosahu. Cena za pozemok 20 700 €.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...