Real estate
( nájdených 
598
 realít z celkom 598 )

Lukratívny pozemok Nemečky

Pozemky
cena: dohodou
ID: TGnem Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Nemečky
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
6400 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
na pozemku
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TGnem

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok v obci Nemečky o výmere cca 6400 m2 v rekreačnej oblasti obce Nemečky hraničiaci s lesom. Na pozemku sa nachádza priemyselná budova o rozlohe 150 m2 vhodná aj na prerobenie na obytnú budovu (prívod vody, odpad, elektrika) na uskladnenie pracovného náradia ... Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: voda, elektrika, plyn. Pozemok je členitý vhodný na výstavbu rekreačnej chaty, chalupy ale aj luxusného rekreačného sídla.


Maklér:

makler
Ing. Tomáš Gašparík
0918654735
gasparik-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...