Real estate
( nájdených 
471
 realít z celkom 471 )

Stavebný pozemok Dolné Chlebany

Pozemky
cena: 32.000,- €
ID: LGSPchl Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Krušovce
Ulica:
Dolné Chlebany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
572 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
na pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LGSPchl

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Krušovce, Dolné Chlebany. Plocha: pozemku 572m2. Rovinatý pozemok. Neupravená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 32 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...