Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Obchodné priestory, novostavba 193,62m2 Kazanská ul., P. Biskupice

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LC666675Nmend Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Kazanská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
194 m2
ID inzerátu:
LC666675Nmend

Ponúkame Vám na prenájom na najfrekventovanejšej ulici v Podunajských Biskupiciach nové obchodné priestory v modernej novostavbe Mendelsohn na Kazanskej ulici, vhodné aj pre administratívu. Výhodné cenové podmienky.

Ponúkame k cene prenájmu 2x vonkajšie parkovacie státie, 1 mesiac zadarmo ako bonus na realizáciu priestoru, možnosť prenajať si parkovacie státie v podzemnej garáži.
Novostavba je SKOLAUDOVANÁ.

Cena prenájmu za mesiac: 9,40 Eur/m2+ 2 Eur/energie + 50 Eur elektrina.
Voľné ihneď! Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...