Real estate
( nájdených 
488
 realít z celkom 488 )

2 izbový byt na predaj Partizánske.

Byty
cena: 63.500,- €
ID: PM 4856 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Janka Kráľa
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
49 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
PM 4856

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na sídlisku Šípok, ulica Janka Kráľa, vo výmere 49m2.  Byt prešiel rekonštrukciou, čo zahŕňa: murované bytové jadro, okná plastové, plávajúce podlahy, dlažba, interiérové a vchodové bezpečnostné dvere. Nachádza sa na prvom poschodí s balkónom. K bytu patrí pivnica. Bližšie info 0917 410 211, alebo maria-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...