Real estate
( nájdených 
540
 realít z celkom 540 )

Obchodný priestor 85m2, výklad, Mierová ul., Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 700,- €/mesiac
ID: LC32165m Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Mierová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
85 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LC32165m

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory, Bratislava-Ružinov, Mierová ul. Plocha: úžitková 85m2, z toho cca 75m2 obchodno-administratívna plocha a 10m2 zázemie (toaleta, umývareň, kuchynka, miestnosť pre upratovačku/príručný sklad s výlevkou). Samostatný vstup z ulice + výklady. Podlaha: dlažba. Vhodné pre administratívu, obchod, služby. Cena 700 €/mesiac vrátane energií. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...