Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Obchodný priestor 435m2 Grand House, Záhradnícka 95, Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LC998zahr Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Zahradnicka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
453 m2
ID inzerátu:
LC998zahr

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory, Bratislava-Ružinov, Záhradnícka 95. Plocha: úžitková 453m2. Posledná prevádzka - pobočka banky. Vhodné ako predajňa, priestory pre školiace a marketingové aktivity, fitness štúdio, reštaurácia, tanečná škola, atd. V objekte sa nachádya Billa,  lekáreň, predajňa elektro, pizzeria, svadobné štúdio, Radošinské divadlo. Cena 10 €/m2/mesiac + zálohy za služby a energie 3€/m2/mesiac + DPH. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...