Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Prenájom priestorov 41 m2 pre služby v Ružinove

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: DS-KPT-26 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Teslova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
41 m2
ID inzerátu:
DS-KPT-26

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor vhodný na služby ( kaderníctvo, kozmetika, masážny salón), alebo e-schop . Priestor sa nachádza na zníženom prízemí polyfunkčnej budovy v Bratislave na Teslovej ulici. Skladá sa z dvoch miestností , WC a sprchy. V obidvoch miestnostiach je možné pripojenie na vodu a odpad. Cena prenájmu 8 €/m2/mesiac + 2€/m2 služby a energie bez DPH. Cena za parkovacie miesto 50€/mes. bez DPH. Pre neplátcov DPH možno cenu prenájmu účtovať bez DPH. Províziu neplatíte. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...