Real estate
( nájdených 
534
 realít z celkom 534 )

Bývanie s vlastnou záhradou 111m2 v centre mesta, 4xizba 2xkúpeľňa garáže, stavba roka 2019

Byty
cena: 488.000,- €
ID: LC3344stN Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Steinov dvor
Kategória:
Byty
Druh:
4 izbový byt

Podlahová plocha:
90 m2
Stav objektu:
novostavba
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
LC3344stN

Ponúkame Vám na predaj 4i apartmán s možnosťou trvalého pobytu a financovania hypotékou. Nachádza sa v novostavbe polyfunkčného bytového domu Stein 2 v lokalite Bratislava-Staré Mesto, Steinov dvor. Plocha: vnútorná 90,30m2 + terasa 17,5m2 + záhrada 94,3m2, ktorá poskytuje vlastnú zeleň v centre mesta! Nachádza sa na prízemí, vo vchode 2 výťahy. Priestor je vhodný i na podnikanie. Obývacia izba spojená s kuchyňou, 3 spálne, 2 kúpeľne. Hlavná kúpeľňa môže byť využitá ako archív/sklad, možnosť doinštalovania sanity. Plne klimatizované, hliníkové okná s izolačný 3-sklom, sieťky proti hmyzu, exteriérové tienenie okien na diaľkové ovládanie, trezor. Nadštandardné materiály a prvky. Stav objektu: novostavba 2019. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. Svetlý, tiché prostredie, centrálna lokalita, komplet občianska vybavenosť v okolí. Bez tiarch, kúpou voľný. Možnosť dokúpenia pivnice a 1-3x garážového státia v suteréne. K dispozícii znalecký posudok. Ohradený exteriér vnútroblokov s parkovou úpravou vyhradený ako oddychová zóna rezidentov. Cena 488000 € vrátane provízie RK, ktorá zabezpečuje právny servis, notárske overenie podpisov a katastrálne poplatky.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...