Real estate
( nájdených 
488
 realít z celkom 488 )

REZERVOVANÉ: Stavebný pozemok 5km od Senca, Hrubý Šúr

Pozemky
cena: 100,- €/m2
ID: LChsPoz Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Hrubý Šúr
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2314 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
na pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LChsPoz

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy na začiatku obce Hrubý Šúr, okr. Senec. Plocha: pozemku 2314m2. Rovinatý pozemok. Novovybetónovaná vedľajšia cesta. Na pozemku sa nachádza obecná voda, elektrická prípojka, plynová prípojka. Projekt kanalizácie v obci 2021/2022. Na pozemku stojí starý RD určený na búranie - možná dohoda na zľave z ceny pozemku v prípade, ak si záujemca zabezpečí likvidáciu RD. Cena 100 €/m2 vrátane právneho servisu a služieb RK.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...