Real estate
( nájdených 
404
 realít z celkom 404 )

Na predaj pozemok 6203 m2 Malé Kršteňany pri nemocnici

Pozemky
cena: 40,- €/m2
ID: TB884 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
6203 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
nie je
Umiestnenie kanalizácie:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB884

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Malých Kršteňanoch pri nemocnici v Partizánskom. Pozemok s celkovou rozlohou 6203 m2 sa nachádza v extraviláne v katastrálnom území Malé Kršteňany, je vedený ako trvalý trávny porast. Je možnosť výstavby rodinných domov. Pozemok je slnečný, orientovaný na južnú svetovú stranu. Vodovod ide cez pozemok, elktrina a kanalizácia pri pozemku. Rozmery pozemku sú 62 x 100 m. Cena 40,- EUR za m2 je za pozemok v takom stave aký je. Je možnosť rozparcelovania pozemku na menšie časti a doriešenia sietí, cena v takom prípade je 55,- EUR za m2. Priložený obrázok rozparcelovania pozemku je len návrh. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...