Real estate
( nájdených 
471
 realít z celkom 471 )

Chatka s pozemkom - Veľký Klíž

Chaty a rekreačné objekty
cena: 39.990,- €
ID: dzchatakliz Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Veľký Klíž
Ulica:
tichá
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
28 m2
Plocha pozemku:
1000 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
dzchatakliz

Ponúkam na predaj rekreačnú chatu v obci Veľký Klíž (okres Partizánske), tichá ulica. Plocha: úžitková 28m2, zastavaná 20m2, pozemku 1000m2. je vhodná na chalupárčenie, záhradkárenie, prípadne ako stavebný pozemok (rozmer cca 15x66m). Chatka má betónový základ a je to drevostavba - jedna priestranná miestnosť, z druhej strany vstup do kúpeľňe spojenej s WC - umývadlo, sprchový kút. Podlaha: pvc, betón. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: drevená. Sedlová strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V).Výhody: slnečný, tiché prostredie. Cena 39 990 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...